Uždaryti
Florus lapai Florus lapai

Gėlės ir vaikai

2019.12.18

Gėlės ir vaikai

Nereikia galvoti, jog vaikų gėlės nedomina. Nedidelė, lengva puokštelė, sukurta būtent “jam”, gal net su įkurdintu pliušiniu linksmuoliu (čia fantazijai ribų nėra), tikrai sužadins vaiko malonius įspūdžius.

Gėlės skatina vaizduotę. Juk gėlių pasaulis toks gražus ir paslaptingas. Iš gėlių sukurtos  puokštelės ar kompozicijos formuoja vaiko estetinį požiūrį, lydi į nematerialias gyvenimo vertybes. Gėlės vaikams sukelia netgi daugiau emocijų nei suaugusiems, nes jie geba jausti natūralų gamtos grožį. Turint ant stalo krūvelę įvairių žiedelių ir žalumynų, galima sugalvoti įvairių gražių dalykų.

Galima sudėlioti į vieną puokštelę, surišti siauru ar plačiu kaspinu, pamerkti į tinkamą vazą, kurią išsirinks pats vaikas, o gal net supinti vainikėlį. Gėles galima nukopijuoti pieštukų ryškiomis spalvomis ir sukurti nuostabų piešinį ar koliažą.

Beabejo vaikus galima ir padrąsinti mylėti augalus - papasakoti jiems kaip reikia rūpintis gėlėmis, į kokį vandenį merkti, kaip dažnai jį keisti, į kokią vietą statyti vazelę, ar gerai gėlėms tiesioginiai saulės spinduliai, skersvėjai. Juk taip žaisdami mokomės rūpintis ir visais kitais aplinkui. Ir gal tai net paskatins juos paimti į rankas Gėlių Enciklopediją.

Kiti straipsniai

Mes naudojame slapukus, kad galėtume geriau suprasti, kaip svetainė naudojama. Toliau naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Sužinoti daugiau
Gerai